Server a web hosting

web, mail, dns

K hlavním součástem IT infrastruktury patří kromě spolehlivých a výkonných serverů umístěných zabezpečených prostorách s dostatečnou konektivitou především síťová a komunikační infrastruktura, zařízení pro ukládání dat (storage), prvky síťové bezpečnosti či klientská vrstva. Vše pospolu tvoří vzájemně provázaný celek, který má za úkol vytvořit optimální provozní prostředí pro uživatelské aplikace, zajistit jejich ochranu a spolehlivost.

Proč pro hosting zvolit nás

Na rozdíl od masivních hostingů nenabízíme žádné standardizované balíčky služeb, podmínky stanovíme na základě předchozí konzultace, tak aby spolupráce vyhovovala oběma stranám.

Pokud vám nevyhovují omezení masivních hostingů, zeptejte se u nás.

  • umístíme váš web na některý z našich serverů
  • umístíme váš server v námi spravovaném housingu u ověřeného a na trhu dlouhodobě zavedeného poskytovatele
  • postaráme se o funkčnost DNS u vašich domén, prostřednictvím našich geograficky oddělených serverů, včetně příjmu pošty pro vaše domény.
  • zajistíme vytvoření vašeho webu, instalací některého z CMS systémů, případně jeho kompletní vytvoření u našich partnerů, specialistů na vývoj web aplikací

Poplatek za technické zřízení 1 domény - 1.000,- Kč umístění v hostovaném prostoru (virtuální nikoliv fyzické) příprava a registrace domény poplatky registrátorovi za vlastní registraci nejsou součástí Poplatek za správu domény- 150,- Kč / měs. / doména správa účtů pro Messaging/e-mail a Web udržování zónových souborů domény (správa DNS)

Řešení je určeno pro

  • malé a střední firmy nebo skupiny